MK Hair & Makeup Studio

MK Hair & Makeup Studio

MK Hair & Makeup Studio ialah sebuah salun kecantikan yang terletak di Ipoh, khusus untuk wanita yang ingin tampil bergaya dan yakin. Dengan tema "Salun kecantikan untuk wanita", studio ini menawarkan perkhidmatan gunting rambut, pendandan rambut, solekan profesional serta rawatan kecantikan rambut yang disesuaikan dengan citarasa dan keperluan setiap pelanggan wanita.

MK Hair & Makeup Studio

Alamat

30020, 53A, Jalan Pusat Perniagaan Silibin 2, Kawasan Perkilangan Jelapang, 31500 Ipoh, Perak, Malaysia

Telefon

+60 16-247 2329

Lokasi MK Hair & Makeup Studio
Pendapat

Baca ulasan

MK Hair & Makeup Studio, yang terletak di 30020, 53A, Jalan Pusat Perniagaan Silibin 2, Kawasan Perkilangan Jelapang, 31500 Ipoh, Perak, menawarkan perkhidmatan solekan dan dandanan rambut yang profesional serta berkualiti tinggi untuk pelbagai majlis seperti perkahwinan, pertunangan, dan acara rasmi, dengan pasukan yang berpengalaman memastikan setiap pelanggan tampil memukau dan yakin; studio ini juga mudah dihubungi melalui +60 16-247 2329 untuk tempahan, menjadikannya pilihan terpercaya dalam kalangan penduduk Ipoh yang mengutamakan penampilan elegan dan tahan lama sepanjang hari.

Isnin Tutup
Selasa 10:00 PG–7:00 PTG
Rabu 10:00 PG–7:00 PTG
Khamis 10:00 PG–7:00 PTG
Jumaat 10:00 PG–7:00 PTG
Sabtu 10:00 PG–7:00 PTG
Ahad 10:00 PG–7:00 PTG

Soalan Lazim

Apakah perkhidmatan utama yang ditawarkan oleh MK Hair & Makeup Studio?

MK Hair & Makeup Studio menawarkan pelbagai perkhidmatan salun kecantikan untuk wanita termasuk potongan rambut, pewarnaan, penggayaan, rawatan rambut, solekan untuk majlis perkahwinan dan acara istimewa, serta solekan harian yang disesuaikan dengan keperluan pelanggan. Studio ini juga menyediakan pakej lengkap untuk pengantin yang merangkumi solekan dan gaya rambut bagi memastikan penampilan memukau pada hari bahagia.

Di manakah lokasi MK Hair & Makeup Studio dan bagaimana untuk menghubungi mereka?

MK Hair & Makeup Studio terletak di 30020, 53A, Jalan Pusat Perniagaan Silibin 2, Kawasan Perkilangan Jelapang, 31500 Ipoh, Perak, Malaysia. Untuk sebarang pertanyaan atau tempahan, anda boleh menghubungi mereka melalui nombor telefon +60 16-247 2329. Lokasi ini strategik dan mudah diakses oleh penduduk sekitar Ipoh dan kawasan berhampiran.

Adakah MK Hair & Makeup Studio sesuai untuk semua jenis wanita?

Ya, MK Hair & Makeup Studio direka khas untuk wanita daripada pelbagai latar belakang dan gaya peribadi. Sama ada anda seorang profesional yang memerlukan solekan ringkas, bakal pengantin yang mahukan penampilan glamor, atau wanita yang ingin mencuba gaya rambut baharu, pasukan di studio ini akan menyesuaikan perkhidmatan mengikut ciri wajah, warna kulit, dan kehendak individu anda.

Apakah penilaian pelanggan terhadap MK Hair & Makeup Studio?

MK Hair & Makeup Studio menerima penilaian purata 4.7 daripada pelanggan, menunjukkan tahap kepuasan yang tinggi terhadap kualiti perkhidmatan dan hasil solekan serta gaya rambut yang ditawarkan. Ramai pelanggan memuji kepakaran dan keramahan pasukan studio, di samping suasana salun yang selesa dan profesional, menjadikannya pilihan popular dalam kalangan wanita di Ipoh.