NINA SALON

NINA SALON

NINA SALON merupakan sebuah pusat kecantikan yang terletak di Kota Bharu, Kelantan. Salon ini menawarkan perkhidmatan salun kecantikan khusus untuk wanita, merangkumi pelbagai rawatan rambut, penjagaan muka, dan servis kecantikan lain. Dengan komitmen terhadap kualiti dan keselesaan pelanggan, NINA SALON menjadi pilihan utama wanita yang ingin tampil cantik dan bergaya.

NINA SALON

Alamat

Tingkat 1, Kawasan pasar awam bersepadu, PT 1535, Jalan Pasar Wakaf Che Yeh, 15050 Kota Bharu, Kelantan, Malaysia

Telefon

+60 14-273 0559

Lokasi NINA SALON
Pendapat

Baca ulasan

NINA SALON, yang terletak strategik di Tingkat 1, Kawasan Pasar Awam Bersepadu, PT 1535, Jalan Pasar Wakaf Che Yeh, 15050 Kota Bharu, Kelantan, menawarkan perkhidmatan penjagaan rambut dan kecantikan yang profesional serta mesra pelanggan. Dengan lokasi yang mudah diakses dan kemudahan hubungan terus melalui +60 14-273 0559, pelanggan boleh membuat tempahan dengan lancar. Kehadiran platform Instagram di https://instagram.com/ninasalonkb membolehkan pelanggan melihat hasil kerja dan promosi terkini, sekaligus memperkukuh kepercayaan terhadap kualiti perkhidmatan yang ditawarkan. Salun ini juga menitikberatkan kebersihan dan keselesaan ruang, menjadikannya pilihan utama dalam kalangan penduduk setempat yang mendambakan pengalaman penjagaan diri yang memuaskan dan berbaloi.

Isnin 10:00 PG–7:00 PTG
Selasa 10:00 PG–7:00 PTG
Rabu 10:00 PG–5:00 PTG
Khamis 10:00 PG–7:00 PTG
Jumaat 10:00 PG–7:00 PTG
Sabtu 10:00 PG–7:00 PTG
Ahad 10:00 PG–7:00 PTG

Soalan Lazim

Apakah perkhidmatan utama yang ditawarkan oleh NINA SALON?

NINA SALON merupakan sebuah salun kecantikan yang direka khas untuk wanita, menawarkan pelbagai perkhidmatan seperti potongan rambut, pewarnaan, rawatan rambut, manicure, pedicure, dan solekan untuk majlis khas. Setiap rawatan dilakukan oleh pendandan rambut dan pakar kecantikan yang berpengalaman, menggunakan produk berkualiti tinggi bagi memastikan kepuasan pelanggan. Salun ini juga menyediakan pakej penjagaan muka dan badan yang disesuaikan dengan keperluan individu, menjadikannya destinasi lengkap untuk penampilan dan kesejahteraan wanita.

Di manakah lokasi NINA SALON dan bagaimanakah cara untuk menghubunginya?

NINA SALON terletak di Tingkat 1, Kawasan Pasar Awam Bersepadu, PT 1535, Jalan Pasar Wakaf Che Yeh, 15050 Kota Bharu, Kelantan, Malaysia. Lokasinya strategik dan mudah diakses oleh penduduk tempatan serta pelanggan dari kawasan sekitar. Untuk membuat tempahan atau pertanyaan, anda boleh menghubungi mereka di +60 14-273 0559 atau mengikuti akaun Instagram rasmi @ninasalonkb untuk melihat perkembangan terkini, promosi, dan contoh hasil kerja mereka.

Apakah penilaian pelanggan terhadap NINA SALON?

NINA SALON telah menerima penilaian 4.7 daripada pelanggan, menunjukkan tahap kepuasan yang tinggi terhadap perkhidmatan yang diberikan. Ramai pelanggan memuji kualiti rawatan, kebersihan salun, dan keramahan staf yang sentiasa mesra serta profesional. Penilaian positif ini mencerminkan komitmen salun dalam memberikan pengalaman kecantikan yang memuaskan dan konsisten kepada setiap pelanggan wanita yang berkunjung.

Adakah NINA SALON sesuai untuk semua jenis wanita?

Ya, NINA SALON menyambut baik semua wanita tanpa mengira usia, latar belakang, atau jenis kulit dan rambut. Pasukan profesionalnya akan memberikan konsultasi percuma sebelum memulakan sebarang rawatan bagi memastikan hasil yang diingini dan selamat. Sama ada anda seorang pelajar, pekerja, atau ibu, salun ini menawarkan persekitaran yang selesa dan privasi terjamin khas untuk wanita, menjadikannya pilihan ideal untuk sesiapa sahaja yang ingin tampil cantik dan yakin.