Reds Hairdressing

Reds Hairdressing

Reds Hairdressing merupakan sebuah salun kecantikan khusus untuk wanita yang terletak di Daerah Johor Baharu. Salun ini menawarkan pelbagai perkhidmatan penjagaan rambut dan kecantikan yang direka khas untuk memenuhi keperluan serta gaya hidup wanita moden. Dengan persekitaran yang selesa dan perkhidmatan profesional, Reds Hairdressing menjadi pilihan utama bagi wanita yang ingin tampil bergaya dan berkeyakinan.

Reds Hairdressing

Alamat

Level 4, Lot 04-44, Jalan Wong Ah Fook, Bandar Johor Bahru, 80000 Johor Bahru, Johor, Malaysia

Telefon

+60 17-796 7263

Lokasi Reds Hairdressing
Pendapat

Baca ulasan

Reds Hairdressing, yang terletak strategik di Level 4, Lot 04-44, Jalan Wong Ah Fook, Bandar Johor Bahru, menawarkan perkhidmatan salun rambut profesional yang menggabungkan kepakaran gaya terkini dengan suasana eksklusif untuk pengalaman transformasi rambut yang memuaskan; dengan pasukan stylist berpengalaman yang menguasai teknik potongan, pewarnaan dan rawatan rambut terkini, setiap pelanggan menerima konsultasi peribadi bagi memastikan hasil yang menepati citarasa dan bentuk wajah, manakala kemudahan tempahan melalui talian +60 17-796 7263 serta laman web rasmi https://redshairdressing.com.my/ memudahkan urusan pelanggan untuk membuat janji temu, menjadikan ia pilihan utama penduduk Johor Bahru yang mahukan penampilan bergaya, profesional dan berbaloi.

Isnin 10:00 PG–10:00 PTG
Selasa 10:00 PG–10:00 PTG
Rabu 10:00 PG–10:00 PTG
Khamis 10:00 PG–10:00 PTG
Jumaat 10:00 PG–10:00 PTG
Sabtu 10:00 PG–10:00 PTG
Ahad 10:00 PG–10:00 PTG

Soalan Lazim

Apakah perkhidmatan utama yang ditawarkan oleh Reds Hairdressing untuk wanita?

Reds Hairdressing menawarkan pelbagai perkhidmatan salun kecantikan untuk wanita yang merangkumi potongan rambut, warnaan rambut, rawatan rambut, rebonding, perming, serta gaya pengantin dan solekan. Setiap perkhidmatan disesuaikan dengan keperluan dan keperibadian pelanggan, memastikan hasil yang memuaskan dan tahan lama.

Di manakah lokasi Reds Hairdressing dan bagaimana untuk menghubungi mereka?

Reds Hairdressing terletak di Level 4, Lot 04-44, Jalan Wong Ah Fook, Bandar Johor Bahru, 80000 Johor Bahru, Johor, Malaysia. Anda boleh menghubungi mereka melalui nombor telefon +60 17-796 7263 atau melayari laman web rasmi https://redshairdressing.com.my/ untuk tempahan atau pertanyaan lanjut.

Adakah Reds Hairdressing sesuai untuk semua jenis rambut wanita?

Ya, Reds Hairdressing pakar dalam menangani semua jenis rambut wanita, sama ada rambut lurus, berombak, kerinting, nipis, atau tebal. Pasukan stylist profesional mereka akan menilai keadaan rambut anda terlebih dahulu dan mencadangkan rawatan atau gaya yang paling sesuai untuk mencapai penampilan yang diingini tanpa merosakkan kesihatan rambut.

Mengapa pelanggan memberikan penilaian 4.9 untuk Reds Hairdressing?

Penilaian 4.9 yang tinggi mencerminkan kepuasan pelanggan terhadap kualiti perkhidmatan, kemahiran stylist, kebersihan salun, dan layanan mesra yang diberikan. Ramai pelanggan wanita memuji hasil potongan rambut dan warnaan yang tepat seperti yang diminta, serta suasana salun yang selesa dan profesional, menjadikan Reds Hairdressing pilihan utama untuk salun kecantikan wanita di Johor Bahru.